Sveiki, labai malonu žinoti, kad užsukote. Tikiuosi būsiu Jums naudingas.

Mano vardas Donatas, esu ženklo „sukamkalam.lt“ sumanytojas. Kaip ir ko gero supratote, dirbu statyboje, daugiausia vidaus apdailos srityje. Darbus vykdau pagal individualios veiklos pažymą, kurios numeris: 869 896.

Iš visų vidaus apdailos darbų, kuriuos atlieku aš ir mano komanda, asmeniškai man, arčiausiai širdies yra grindų dangų paklojimo darbai. Tiesiog myliu šią sritį. Ir ne tik todėl, kad tai pakankamai švarus, jaukus ir šiltas darbas. Bet dar ir todėl, kad grindų dangų paklojimas, paprastai būna paskutinis arba vienas iš paskutinių patalpų įrengimo ar remonto darbų. Tai dažnu atveju gana ilgo proceso atomazga, po kurio šeimininkams belieka tik nuspręsti kurioje vietoje kokie baldai stovės ir juos susivežti.

Beje dažnais atvejais naujose patalpose baldai taip pat būna nauji, perkami, kaip dabar madinga, Ikėjoj ar kitose baldų parduotuvėse, kuriuos reikia surinkti. Šią paslaugą taip pat atlieku, turėkite omeny.

Būtent šiuos darbus, visuomet lydi geros emocijos, šypsenos veiduose ir džiaugsmingos akimirkos, kas ir daro šį darbą „stebuklinga“, už tai jį ir myliu.

Aplink save esu subūręs gerų meistrų komandą, su kuria ir dirbame. Tad jeigu Jums reikia atsakingo ir sąžiningo rangovo, jūsų projektų įgyvendinime, drąsiai kreipkitės į manę, iš visų jėgų pasistengsiu Jūsų nenuvilti.